SORTIMENT

Pracovní příležitosti

OBCHODNĚ/TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Hledáte práci jako OBCHODNĚ TECHNICKÝ PRODEJCE? Máte-li vzdělání technického směru či odpovídající praxi v oboru, ovládáte anglický jazyk, pak je tato pozice určena právě Vám!

Naše  společnost hledá kandidáty na pozice obchodně/technických zástupců pro Čechy a pro Slovensko.

Vašim úkolem bude pohyb v terénu, aktivní práce se zákazníky a získávání nových klientů a zakázek z oblasti průmyslu (petrochemie, chemie, teplárenství a energetika, farmacie, potravinářství), zajišťování prodejního servisu, pořádání a provádění prezentací, vlastní vypracovávání a úprava nabídek atd.

POŽADUJEME:
NABÍZÍME:
DALŠÍ INFORMACE:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email prace(zav.)imaha.cz. Pro více informací volejte na telefonní číslo +420 603 864 002

 

ASISTENTKA PRODEJE


Druh prac. poměru: částečný úvazek (30h/týdně) na neurčito


Náplň práce: komunikace se zákazníky- poptávky, nabídky, objednávky, kontrola objednávek, komunikace s dodavateli (vše výrobní závody v zahraničí), tj. poptávky a objednávky, vše bez potřeby technických znalostí, omezeně i práce s ceníky, evidence objednávek v účetním programu, fakturace, evidence pošty, asistence technicko- obchodním zástupcům.


Místo výkonu: České Budějovice


Den nástupu: možno ihned nebo dle dohody


Mzda: od 16.000,-


Charakteristika pozice: zajímavá a velmi pestrá práce v malém kolektivu, z velké části zcela samostatná

POŽADUJEME:

Vzdělání: SŠ

Jazyková úroveň: AJ-B1,B2, NJ-výhodou. (Komunikace s dodavateli probíhá pouze v cizím jazyce a takřka výhradně e-mailem)

PC znalosti: Outlook, Word, Excel na uživatelské úrovni

Vaše životopisy zasílejte na - hana.pavlickova@imaha.cz